Prowadzimy wynajem bagażników rowerowych i box-ów dachowych

Co może być przedmiotem wynajmu

en Englishpl Polishde Germanit Italianes Spanish

Wymagane pola *Wynajem bagażników rowerowych Radomsko prowadzi wynajem za opłatą bagażników rowerowych na hak pojazdu. Wynajmujemy także box-y dachowe do montażu na belkach bagażników dachowych. Box-y są dostosowane do montażu na praktycznie każdą belkę.

wynajem bagażników  rowerowych Radomsko - bagażnik rowerowy na hak
wynajem bagażników  rowerowych Radomsko - bagażnik rowerowy na dach

Co musisz wiedzieć przed wynajmem

Przed wypożyczeniem bagażnika w naszej firmie musisz wiedzieć o:

wyposażenie

1. Bagażnik rowerowy na hak ma miejsce na dodatkową, trzecią już homologowaną tablicę rejestracyjną, którą możesz pozyskać w dodatku legalnie w odpowiednim dla Twojego miejsca meldunku Wydziałowi Komunikacji. Jako osoba korzystająca z tego urządzenia, ale również i dróg publicznych musisz taką tablicę posiadać. Nie powinieneś i nie możesz zmieniać tego miejsca ani tez z niego nie korzystać, gdyż grozi to poważnymi konsekwencjami prawnymi.

umowa

2. Na czas wynajmu jest spisywana umowa najmu, w której jesteś najmującym i do jej zawarcia potrzebujesz dowodu osobistego lub paszportu. Dodatkowo powinieneś mieć przy sobie ważne prawo jazdy kategorii B.

3. Bagażniki rowerowe na hak wyposażone są w zasilające złącza 13-pinowe, których nie wolno zmieniać w żaden sposób. Jeśli Twoje auto ma złącze 7-pinowe należy zastosować przejściówkę 7 to 13. Przejściówki są do wypożyczenia na miejscu za dodatkową opłatą.

stan

4. Zawsze otrzymujesz bagażnik lub box zawsze sprawny technicznie i w chwili wydawania przedmiotu wynajmującemu powinieneś sprawdzić jego stan ze stanem rzeczywistym gdzie w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, lub braków powinny one być zgłoszone. Jeśli są jakieś wady, zawsze wyszczególniamy je w umowie. Jesteś w 100% odpowiedzialny za powierzone mienie, którym dysponujesz oczywiście zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją obsługi załączoną do przedmiotu lub umowy. Dostajesz komplet kluczy do regulacji i zabezpieczeń przed osobami niepowołanymi. Zabezpieczeń antykradzieżowych zamontowanych na bagażniku należy zawsze używać niezależnie od sytuacji. W przypadku kradzieży lub uszkodzenia powierzonego mienia zostaniesz obciążony kosztami jego zakupu, lub naprawy do stanu z chwili wynajmu. Bagażniki rowerowe / box-y należy oddawać po wynajmie czyste i w stanie jakim się przyjęło w dniu wynajmu.

bezpieczeństwo

5. Chcemy, abyś korzystał z podróży i niczym się nie przejmował. Pamiętaj o zabezpieczeniu bagażnika i przewożonego ładunku. Jeśli czegoś nie wiesz, zapytaj przy wydawaniu bagażnika / box-u. Nigdy nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi.

6. Przez cały czas wynajmu zastrzegamy sobie prawo do monitorowania mienia za pomocą namierzania GPS. Wynajmując od nas cokolwiek, licz się z tym, że śledzimy swoje mienie.

Regulamin wynajmu bagażników samochodowych na rowery

Wstęp

Wynajem bagażników samochodowych na rowery jest dobrym sposobem na pominięcie kosztów zakupu bagażnika, a jednocześnie szybko i sprawnie umożliwia transport rowerów, gdzie tylko chcesz. Aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji najmu oraz zabezpieczenie wynajmującego i najemcy niezbędne jest stworzenie regulaminu wynajmu.

Cel i zakres

Regulamin wynajmu bagażników samochodowych na rowery narzuca i określa zasady wynajmu bagażników samochodowych na rowery w naszej firmie. Ponadto określa on prawa i obowiązki zarówno wynajmującego, jak i najemcy.

Warunki wynajmu

Rezerwacja

1. Rezerwacja bagażnika odbywa się telefonicznie lub przez stronę internetową (sekcja kontakt).
2. W przypadku rezerwacji przez stronę internetową potwierdzenie zostanie wysłane na podany adres e-mail.
3. Płatność za deklarowany okres najmu regulujemy od razu w momencie podpisywania umowy. Ewentualne przedłużenia zgłaszamy telefonicznie nie później niż w ostatnim dniu najmu i opłacamy przy zdaniu mienia.

Odbiór i zwrot

1. Bagażnik należy odebrać osobiście w siedzibie firmy wynajmującej.
2. Przy odbiorze bagażnika należy przedstawić ważny dokument tożsamości.
3. Bagażnik należy zwrócić w stanie nieuszkodzonym i kompletnym na czas określony w umowie.
4. W przypadku zwrotu bagażnika z opóźnieniem najemca jest obowiązany uiścić dodatkową opłatę.
5. Cena najmu naliczana jest w zależności od długości czasu trwania wynajmu.
6. Najemca może zażądać kaucji za wynajmowane mienie.

Użytkowanie bagażnika

1. Bagażnik przeznaczony jest wyłącznie do przewozu rowerów i nie może być wykorzystywany w inny sposób.
2. Przewożone rowery muszą być odpowiednio zabezpieczone i przymocowane do bagażnika.
Maksymalna liczba przewożonych rowerów wynosi 4 i jest określona w instrukcji obsługi bagażnika.

Opłaty

1. Wysokość opłat za wynajem jest określona w cenniku firmy https://bagazniki-rowerowe.com.pl
2. Opłata za wynajem jest naliczana od dnia odbioru do dnia zwrotu bagażnika.

Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania na stronie internetowej firmy wynajmującej.
2. Firma wynajmująca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
3. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Pozostałe przydatne informacje

Poniżej znajdziesz kilka filmów instruktażowych, które odnoszą się do montażu rowerów na bagażnikach samochodowych na rowery. Pokazuje na nich jak montować rowery, żebyś bezpiecznie i spokojnie podróżował. Jeśli czegoś nie wiesz lub chcesz o coś zapytać, skorzystaj z formularza kontaktowego. Naszym celem jest Twoje zadowolenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Stosuj się do wszelkich zaleceń osób wydających mienie, ale również wszelkich dostarczonych Ci instrukcji obsługi. Pamiętaj! Jesteś odpowiedzialny za siebie i innych podczas podróży, nie powinieneś eksperymentować w tej dziedzinie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat wynajem bagażników rowerowych, nie zastanawiaj się i napisz do nas już teraz.

Wynajem bagażników rowerowych Radomsko
wynajem bagażników rowerowych Radomsko
wynajem bagażników rowerowych Radomsko
Koszyk
Przewiń do góry